biegplutonow17

I Bieg Pamięci Żołnierzy Plutonów Wilka i Zjawy. Górzno-Ruda 4.03.2017r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Patrycja SkrzypinskaKobiety(10km)
NoneInowrocław
2.Zbigniew StrzelecMężczyźni(1963m)
Działdowo
3.Paweł KaczmarskiMężczyźni(10km)
Crazy Runners Team RybnoRybno
4.Jacek ProkopMężczyźni(10km)
Mężczyźni(1963m)
BIEGAM U KOLESIOstaszewo
5.Hubert DreślińskiMężczyźni(10km)
BIEGAMYGórzno
6.Katarzyna KuchnickaKobiety(10km)
KB Lech RypinRypin
7.Dobrosława LIPSKA-SZYMCZAKMężczyźni(10km)
WARSZAWA
8.Grzegorz OsieckiMężczyźni(10km)
KB RypinKisielice
9.Bartosz MańkaMężczyźni(10km)
Gimnazjum nr 2 BrodnicaGorczenica
10.Dariusz MrozińskiMężczyźni(10km)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
11.Jan PezlerChłopcy(200m)
-Górzno
12.Łukasz PawlakMężczyźni(10km)
Brodnica
13.ANDRZEJ BOROWSKIMężczyźni(10km)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWO
14.Jacek SiołkowskiMężczyźni(10km)
Górzno BiegaGórzno
15.Wiesław ZalewskiMężczyźni(10km)
Studio ImpactBrodnica
16.Julia SzymańczykKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
17.Wiktor NadoleckiMężczyźni(1963m)
Brodnica
18.Michał KalczyńskiKobiety(1963m)
BrodnicaGórzno
19.Marcel SzarmacherKobiety(1963m)
Krystyna TeamDziałdowo
20.Cezary PłoskiKobiety(1963m)
rodzina biegaGórzno
21.Dominika MałkowskaKobiety(1963m)
MUKL BrodnicaRypin
22.Julia TelejkoKobiety(1963m)
siódemkaBrodnica
23.natalia warachowskaKobiety(1963m)
siódemkaCielęta
24.Martyna ŁosińskaKobiety(1963m)
Mukl BrodnicaBrodnica
25.dariusz nowackiMężczyźni(10km)
siódemkaBrodnica
26.dominik nowackiChłopcy(200m)
niezrzeszonyBrodnica
27.KATARZYNA SPALDINGKobiety(1963m)
RODZINA BIEGAGORZNO
28.Łukasz BlinkiewiczChłopcy(200m)
nie należyGórzno
29.Marta GórkaKobiety(10km)
Lubowidz BiegaLubowidz
30.Ewa SzczepańskaKobiety(10km)
Lubowidz BiegaLubowidz
31.Monika KotłowskaKobiety(10km)
Lubowidz BiegaLubowidz
32.Elżbieta KowalkowskaKobiety(10km)
Klonowo Biegapoczta Lidzbark
33.Maciej RybickiMężczyźni(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
34.Lucyna PanekKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
35.Martyna MierzejewskaKobiety(1963m)
MUKL BrodnicaBrodnica
36.Dawid PAĆKOWSKIMężczyźni(10km)
SięBiegaPokrzydowo
37.Bartosz CzajaMężczyźni(10km)
Gimnazjum nr 2 w BrodnicyBrodnica
38.Igor GrzecznikMężczyźni(10km)
Gimnazjum nr 2 w BrodnicyBrodnica
39.Radosław StawskiMężczyźni(10km)
III LO BrodnicaZbiczno
40.Wiktoria KarwatKobiety(10km)
Kobiety(1963m)
III LO BRODNICABRODNICA
41.Sylwia GutowskaKobiety(10km)
Kobiety(1963m)
III LOBrodnica
42.SYLWIA JABŁOŃSKAKobiety(1963m)
brakBrodnica
43.Hubert LatarskiMężczyźni(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
44.Bartosz KusińskiMężczyźni(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
45.Jagoda MarkowskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
46.Weronika RóżańskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
47.Anita SikorskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
48.Hanna DudzińskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
49.Martyna GórnaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
50.Aleksandra WięckowskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
51.Krystian LiszewskiMężczyźni(1963m)
BrodnicaBrodnica
52.Dawid GluszekChłopcy(200m)
BrakLidzbark
53.Magdalena PietruszkaKobiety(10km)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWO
54.Łukasz SchulzMężczyźni(10km)
Rozbiegane Działdowo - 2HDDZIAŁDOWO
55.Eliasz CzajkowskiMężczyźni(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
56.Robert TrejderowskiMężczyźni(10km)
Conkret Running TeamKowalewo Pomorskie
57.Patrycja KęsickaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
58.Adam BielecMężczyźni(10km)
DRUŻYNA SZPIKUSkępe
59.Wiktoria BrzozowskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
60.Inga KowalskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
61.Kamil StefańskiMężczyźni(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
62.Daria RobakKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
63.Przemysław MurawskiMężczyźni(10km)
WARSZAWA
64.Martyna WieczrzyckaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
65.Natalia LelińskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
66.Franciszek DąbrowskiMężczyźni(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
67.Beata BandrowskaKobiety(1963m)
brakBrodnica
68.Małgorzata ChwiałkowskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
69.Laura StraubKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
70.Salama SereneKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
71.Weronika KośpiczewiczKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
72.Nikola GutowskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 Brodnica87-300
73.Julia MellerKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7 BrodnicaBrodnica
74.Marcelina ChmielewskaKobiety(1963m)
Szkoła Podstawowa nr 7Brodnica
75.Tomasz DejewskiDziewczynki(200m)
NW RunNowa Wieś
76.Sławomir CejkoMężczyźni(10km)
Bydgoszcz
77.Mariola SudzińskaKobiety(10km)
AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COMOlsztyn
78.Anna PiekalskaKobiety(10km)
3LOBrodnica
79.Teresa KamińskaKobiety(10km)
Miesiączkowo
80.Wiktoria ZygmuntKobiety(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
81.Eryk ZdrojewskiMężczyźni(1963m)
BrodnicaStare Świerczyny
82.Natalia KwasKobiety(1963m)
Rodzina biegaGórzno
83.Martyna NizgorskaKobiety(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
84.Mikołaj KamińskiMężczyźni(10km)
lll LO BrodnicaBrodnica
85.Szymon DrumińskiMężczyźni(10km)
III LOBrodnica
86.Dominik JaworskiMężczyźni(10km)
3 LO BrodnicaBrodnica
87.Sebastian GórskiMężczyźni(10km)
III LO BrodnicaKarbowo
88.Dominik CieszyńskiMężczyźni(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
89.Oliwia CibaKobiety(10km)
III LO BrodnicaBrodnica
90.Monika MergelKobiety(10km)
III LO w BrodnicyTrepki
91.Weronika ElgertKobiety(10km)
3 LO w BrodnicyRadoszki
92.Natalia MagalskaKobiety(1963m)
Gimnazjum nr 2 w BrodnicyBrodnica
93.Natalia KułakowskaKobiety(1963m)
Gimnazjum nr 2 w BrodnicyBrodnica
94.Małgorzata SochackaKobiety(10km)
SUPER KLUBLidzbark
95.Natalia KwasKobiety(1963m)
Rodzina biegaZaborowo
96.Marcin KleinMężczyźni(10km)
KURZĘTNIK BIEGANowe Miasto Lubawskie
97.Waldemar SPRADAMężczyźni(10km)
LubudubuOsie
98.Paulina PokojskaKobiety(10km)
Wielki Głęboczek
99.Robert TuszyńskiKobiety(1963m)
BrodnicaCielęta
100.Joanna FiszerKobiety(10km)
Górzno BiegaGórzno
101.KRZYSZTOF KOŃPAMężczyźni(10km)
niezrzeszonyBrodnica
102.KRZYSZTOF CHOJNACKIMężczyźni(10km)
KWIDZYN
103.Sławomir SzarmacherMężczyźni(1963m)
Krystyna TeamDziałdowo
104.Aneta MurawskaMężczyźni(10km)
Górzno BiegaGórzno
105.Marcin WójcikMężczyźni(10km)
BrodnicaBrodnica
106.Bartosz ZawiszaMężczyźni(10km)
Górzno BiegaGórzno
107.Karol KamińskiMężczyźni(10km)
Rypin
108.Rafał CieplinskiMężczyźni(10km)
Brodnica biegaBrodnica
109.Edmund SteckiewiczMężczyźni(10km)
KB Lech RypinRypin
110.WOJTEK ŁAPKIEWICZMężczyźni(10km)
- - - -GÓRZNO
111.Tomasz JedraszekMężczyźni(10km)
Team KopećGórzno
112.Anna RudnikKobiety(10km)
LidzbarkLidzbark
113.Marcin NiepsujMężczyźni(10km)
JW 3537 BRODNICABrodnica
114.Arkadiusz BrodzińskiMężczyźni(10km)
Biegam Bo LubięMileszewy
115.Dawid CiepcielińskiMężczyźni(10km)
biegam bo biegamBrodnica
116.Kasia TestowaKobiety(10km)
Toruń